icon

Plants vs. Zombies FREE

2.9.07 için
Android

4.4

69

Orjinal Plants Vs Zombies, ilk defa

8M

Bu uygulamayı oyla

Plants vs. Zombies FREE beyin emici, kana susamış sayısız zombiden bahçeni koruman gereken bir kule savunma oyunudur. Peki nasıl? Dakikalar içinde yüzlerce zombiyi yok eden bitki cephaneliğiyle (yanlış duymadın, bitkilerle).

Plants vs. Zombies'in Android için olan yeni versiyonu orjinal oyunun ücretsiz uygulamasıdır, ancak yine de içeriğin çoğuna ulaşmak için para ödemen gerekir. Bir kaç ufak detay dışında, örneğin reklamların eklenmesi gibi, bu uygulama 2009 yılında GOTY ödülleri alan oyunla aynıdır.

Oyuncuların bildiği gibi, Plants vs. Zombies'te bahçeni korumak için 20 farklı bitki arasında seçim yapabilirsin. Ay çiçekleri saldırmaz ancak güneş enerjisi sağlar, bezelye uzak mesafeden koruma sağlar, ve diğerleri diğer bitkileri korur, ve bunun gibi bir çok özellik.

Çok çeşitli bitkilerin yanı sıra, Plants vs. Zombies FREE'de bir çok farklı zombi de mevcuttur. Normal zombiler araçların içindeki hatta dans eden ve tüm korumalarla oluşturulmuş diğer zombilerle birleşirler.

Plants vs. Zombies FREE kontrol sistemi, basit oynanabilirliği, ve klasik strateji oyunuyla benzer mükemmel grafikleriyle muhteşem bir oyundur ve dokunmatik ekran için idealdir.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üzerini gerektirir.

X